Akademia Tenisowa Urwiski

Akademia Tenisowa Urwiski

Wraz z coraz większą popularyzacją tenisa ziemnego w Polsce, Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki stworzyło program szkoleniowy dla najmłodszych – AKADEMIĘ TENISOWĄ URWISKI. Program ten został opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu „Play & Stay” oraz rekomendowanego międzynarodowego systemu nauczania dzieci „Tennis10’s

W AKADEMII URWISKÓW wyróżniamy 4 poziomy nauki:

Metoda szkolenia

AKADEMIA URWISKÓW ma za zadanie uczyć bawiąc tak,  aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach pasję do uprawiania sportu oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu odpowiednio dopasowanego do wieku dzieci, jesteśmy w stanie uczyć dzieci szybciej i skuteczniej, a przy tym w sposób ciekawy dla Naszych najmłodszych  podopiecznych.

Treningi AKADEMII prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, której zadaniem jest nie tylko nauka opanowania techniki podstawowych uderzeń, ale także dbanie o prawidłowy rozwój koordynacji ruchowej dziecka. Jest to także wprowadzenie w pierwszą sportową rywalizację taką jak turnieje tenisowe czy Talentiada.

W AKADEMII URWISKÓW wszystko opiera się przede wszystkim na dobrej zabawie.

1) Jak wyglądają treningi w AKADEMII URWISKI?

Ćwiczenia przybierają formę zabawy, w ten sposób uzyskujemy najlepsze efekty a przy okazji miło spędzamy czas. Treningi odbywają się w jednej z najnowocześniejszych hal w Polsce. Rakiety i piłki dopasowane są do wieku a siatki są odpowiednio mniejsze. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej.

2) Ile osób jest w grupie?

W grupie może trenować od 4 do 6 osób.

3) Co zabrać ze sobą na trening?

Strój sportowy (buty na płaskiej podeszwie, czapka) i wodę. Mamy możliwość wypożyczenia rakiet.

4) Ile trwają treningi?

Trening trwa pełną godzinę zegarową.

5) Ile kosztują treningi?

Cennik znajdą Państwo powyżej.

6) Jak się zapisać?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

szkoła tenisa dzieci

Imię i nazwisko uczestnika lub uczestników

Datę/y urodzenia

Adres

Numer telefonu

Adres email

Wiadomość